only-legends

Bine Ai Venit Printre Legende !

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

only-legends

Bine Ai Venit Printre Legende !

only-legends

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Castigatorul Super Cupei Europei Va Primi 5 Euro Premiu Pe Orice Retea Telefonica (Vodafone,Orange,Cosmote)


2 participanți

    Inscrieri Staff

    D'Elormie
    D'Elormie
    Owner
    Owner


    Numarul mesajelor : 29
    Data de inscriere : 11/08/2009

    Inscrieri Staff Empty Inscrieri Staff

    Mesaj  D'Elormie Mier Aug 19, 2009 4:43 am

    Aici postati cererea de inscriere in staff . Rangurile disponibile sunt de moderator si designer . Caut un designer . Admin nu dau decat in cazuri exceptionale . In aceasta cerere ve`ti spune ceea ce stiti voi mai bine sa faceti . Nu ma intereseaza parerea voastra despre campionat varsta , unde ati mai adminat . Faceti o scurta caracterizare
    c.ronaldo
    c.ronaldo


    Numarul mesajelor : 7
    Data de inscriere : 19/08/2009

    Inscrieri Staff Empty Re: Inscrieri Staff

    Mesaj  c.ronaldo Mier Aug 19, 2009 4:50 am

    Nick : C.Ronaldo
    Varsta : 18
    As Vrea Si Eu Un Admin Ma Pricep La Forumuri Am Mai Fost Admin & Moderator In FGL Lords .... Mai Molte Campuri ..!!!
    Si Imi Place Site Cum Arata .... Si Vreau Sa Ajut Stafu'll Sal Ridicam Cat Mai Sus Gen FGL LorDs etc.
    Asteapt o Parere
    Respect Only-Legends !!
    D'Elormie
    D'Elormie
    Owner
    Owner


    Numarul mesajelor : 29
    Data de inscriere : 11/08/2009

    Inscrieri Staff Empty Re: Inscrieri Staff

    Mesaj  D'Elormie Mier Aug 19, 2009 4:58 am

    Haide sa iti spun un lucru . "Il ridicam la nivelul Lords" . Nu fratele meu . Nu il ridicam , ci , nu il coboram la nivelul Lords . Lords si`a batut joc de FIFA 08 asta a facut . cu regulile lui . Totul se joaca pe viteza acum . Orice ratat de 45 overall este facut la 85 gratis si fuge ca si cristiano ronaldo si s-a ajuns sa se concedieze jucatori care in fotbalul mondial sunt considerati unii dintre cei mai buni . Nu vreau niciodata sa fie comparat campionatul meu cu lords . Mai ai rabdare un pic vei primi un raspuns curand . Bafta !

    Continut sponsorizat


    Inscrieri Staff Empty Re: Inscrieri Staff

    Mesaj  Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: Mar Mai 07, 2024 12:31 pm